TROUFÁŠ SI NAVRHNOUT TU NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH? ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE O NÁVRH ZBRANĚ DO NOVÉ EDICE ZEPPLANDIA A VYHRAJ SUPER CENY! 

 

 

Zmínky o novém ostrovu se dostali už i k nám a jeho hrdinové volají o pomoc!

Hledají tu nejlepší zbraň, která by jim vypomohla v boji proti hrozivému Pelikamortovi. A vlastně taky aby se s ní tak trochu mohli vychloubat dalším hrdinům a byla super originální, pěkná na pohled, lehoučká a skladná... No, těch požadavků bylo mnoho. My si myslíme, že by měla být hlavně účinná, co myslíte?

Dokonce už známe i legendu o tom, jak ostrov Zepplandia vzniknul! 

 

 

 

Není nutné nám posílat nádherné umělecké dílo, stačí nám menší skica, důležitý je pro nás ovšem příběh, jak jste na zbraň přišli, co všechno umí, jak ji mohli hrdinové najít, atp. Fantazii se meze nekladou! :) Určitě můžete s příběhem poprosit i rodiče. 

 

ZADÁNÍ: Zbraň ostrova Zepplandia

1.) Soutěž se začíná 12. 8. 2018 ve 14:00 a bude ukončena 3. 9. 2018 ve 23:59. Po ukončení soutěže bohužel nebude možné další návrhy přijmout jako soutěžní. 

Vyhlášení výsledků proběhne 16. 9. 2018 na našem YT kanále a výherní obrázky budou zveřejněny i na těchto stránkách.

 

2.) Soutěžní vypracování musí obsahovat Příběh zbraně, Náčrtek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a váš NICK na stránkách scratchwars.com. 

 

3.) Souhlas se zpracováním údajů najdete TADY.

A jak na to? Pokud budete posílat svůj návrh poštou, Souhlas se zpracováním osobních údajů vytiskněte a nechte podepsat svými zákonnými zástupci (rodiče) a přiložte k vašemu obrázku a příběhu. Budete-li posílat svůj návrh elektronicky na e-mail, postupujte stejně, jen nám souhlas vyfoťte nebo naskenujte. 

 

4.) Do soutěže můžete přihlásit max. 3 návrhy.  

 

5.) Přihlášené práce budou hodnoceny interním NG týmem a budou posuzovány na základě příběhu a originality. :) 

 

6.)  Výherní návrh bude začleněn mezi zbraně nové edice Zepplandia. Zasláním návrhu autor věnuje veškerá licenční práva společnosti Notre Game, s.r.o.

 

7.) Své návrhy můžete zasílat poštou na adresu: Notre Game, s.r.o., Pernerova 293/11, Praha 8 - Karlín, 186 00. Využít můžete i e-mailovou adresu: soutez@notre-game.com. Svůj návrh prosím zašlete jen jedním z uvedených možností. 

 

TĚŠÍME SE NA VAŠE NÁVRHY! 

Váš Notre Game klan Stařešinů 

 

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu dada@notre-game.com. :)