28. 2. 2018 - Ostrava Turnaj Scratch LIGY
3. 3. 2018 - Praha 5 Praha, Turnaj Scratch ligy

ZAHRAJ SI S OSTATNÍMI HRÁČI A STAŇ SE CHAMPIONEM SCRATCH WARS!

 

Hoj chrabrý rytíři Overcorneru! Nadešel čas změřit síly s ostatními na nejslavnějších turnajích Overcorneru.

Proč nazýváme turnaje Ligou? Protože vítěz a také druhý v pořadí z každého oficiálního turnaje dostane pozvánku na VIP turnaj, který se bude konat 17.12.2017 v Pražském Zetku a bude o hodnotné ceny.

Kromě toho hráči, kteří se umístí na prvních 2 místech v ligovém turnaji v roce 2017, obdrží unikátní náramek Šampióna, který samozřejmě může nosit jen šampión (všechny ostatní z něj bolí ruka). Náramky jsou 4 barev, podobně jako pásky v bojových sportech. Když se poprvé umístíte na 1-2. místě, získáte žlutý náramek. Když se probojujete mezi 2 nejlepší a budete mít na ruce žlutý náramek, získáte modrý, umístíte-li se s modrým, dostanete červený a za další umístění nejcennější černozlatý. Nic lepšího už není! Víte co má udělat hráč Scratch Wars, když potká někoho s černozlatým náramkem? Ne, krást se nemá! Má se uklonit a projevit úctu slavnému bojovníkovi! 

Pro rok 2018 chystáme nový formát Scratch Ligy s novými, vylepšenými pravidly!

Finálový turnaj v Zetku - VIP turnaj


 

Kdy: 17.12.2017
Kde: Praha, klub Zetko (náměstí Republiky 686/8)
Start: 13:00
Konec: 17:00

Registrace:

Jako vstupenka poslouží náramek z Ligových Turnajů, ať už žlutý či černozlatý, proto jej nezapomeňte doma!
Do 10.12. bude otevřena online registrace, která je podmínkou účasti a nám pomůže se připravit na přicházející bojovníky. Najdete ji zde a na Facebooku Scratch Wars. 
Pro registraci >>klikněte zde!<<

Formát:

VIP turnaj se bude hrát formou eliminačního pavouka, souboje poběží netradičním duelem. Jak netradičním, ptáte se? Před začátkem každého kola se budou losovat modifikátory hry! Modifikátory jsou: limit hvězdiček hrdiny, limit hvězdiček zbraní, ostrovní příslušnost hrdiny (i obvyvatelé Techlandie a Biolandie chtějí znát šampiona vlastních řad).

Poražení prvního kola nemusí zoufat, pro ně vznikne vlastní pavouk, jehož vítěz získá cenu za 5. Místo. Každý si tak zahraje minimálně dva turnajové zápasy.
Po celou dobu turnaje Vám budou k dispozici mocní VIP Lordi, které budete moci vyzvat k duelu, souboji dle pravidel tým vs tým nebo rovnou poměřit síly svých vojsk hrou balík proti balíku. Pokud Lorda porazíte, získáte extra porci bodů do shopu odměn, 400 za duel, 600 za souboj týmů či za souboj balíků. Celkem tak můžete nahrát až 1 600 bodů, které si odnesete ve formě stíracích šeků s kódem (uplatnitelným v shopu odměn).

Odměny:

Kromě hlavních cen pro vítězné hráče turnaje čeká na každého uvítací odměna!
Už jen za účast získáte 300 bodů do shopu odměn.

Další odměna na vás čeká podle váhy vašeho nejhodnotnějšího náramku:
- držitel žlutého náramku získá kartu hrdiny a kartu zbraně z nové edice Canbalandia
- držitel modrého náramku získá Booster z nové edice Canbalandia
- držitel červeného náramku získá Starter z nové edice Canbalandia
- držitel černozlatého náramku získá Starter+Booster z nové edice Canbalandia

Tedy i bez umístění se v turnaji si odnesete něco z očekáváné Canbalandie a vybojovat si můžete až 1 900 bodů do shopu odměn! (300 za účast a 1 600 za výhry nad Lordy)
Hlavně si nezapomentě své náramky a karty, ať máte s čím bojovat!

Zde je přehled cen v závěrečném VIP turnaji:

1. místo: 10 000 Kč + překvapení
2. místo: 5 000 bodů do shopu odměn + překvapení
3. místo: 3 000 bodů do shopu odměn + překvapení
4. místo: 2 000 bodů do shopu odměn + překvapení
5. místo: 1 000 bodů do shopu odměn + překvapení

Pokud jste očekávali trochu jiné ceny, velice se Vám omlouváme. Web a celý systém odměnování prochází trubulentními změnami a nestlihli jsme vše včas aktualizovat. Nový systém, na který postupně přecházíme, je lepší a ke všem štědřejší. Všichni tak mají šanci získat ty nejhodnotnější a nejvzácnější dárky, ne jen vítězové turnajů! Věříme, že změny pochopíte. Děkujeme za Vaši shovívavost a jsme vděčni za Vaši přízeň. Bez vás by Scratch Wars nebylo ono!

 

(Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám email na info@notre-game.com)

Přejít na turnaje