22. 8. 2018 - Ostrava Turnaj Scratch LIGY
19. 9. 2018 - Brno 1. Ligový Brněnský turnaj

ZAHRAJ SI S OSTATNÍMI HRÁČI A STAŇ SE CHAMPIONEM SCRATCH WARS!

Hoj chrabrý rytíři Overcorneru! Nadešel čas změřit síly s ostatními na nejslavnějších turnajích Overcorneru.

Proč nazýváme turnaje Ligou? Protože vítěz a také druhý v pořadí z každého oficiálního turnaje dostane pozvánku na VIP turnaj, který se bude konat na konci roku 2018 a bude o hodnotné ceny. Narozdíl od VIP ligy v roce 2017 chystáme nový formát Scratch Ligy s novými, vylepšenými pravidly! Informace o nich naleznete na webu Scratch Wars koncem podzimu 2018.

Jak proběhl finálový turnaj v Zetku v Praze v roce 2017?

Kdy: 17.12.2017
Kde: Praha, klub Zetko (náměstí Republiky 686/8)
Start: 13:00
Konec: 17:00

Jako vstupenka posloužil náramek z Ligových Turnajů, ať už žlutý či černozlatý. Do 10.12. 2017 byla otevřena online registrace. VIP turnaj se hrál formou eliminačního pavouka, souboje byly netradičním duelem. Jak netradičním, ptáte se? Před začátkem každého kola se losovaly modifikátory hry! Modifikátory byly: limit hvězdiček hrdiny, limit hvězdiček zbraní, ostrovní příslušnost hrdiny (i obvyvatelé Techlandie a Biolandie chtěly znát šampiona vlastních řad).

Poražení prvního kola nemuseli zoufat, pro ně vznikl vlastní pavouk, jehož vítěz získal cenu za 5. místo. Každý si tak zahrál minimálně dva turnajové zápasy. Po celou dobu turnaje byli k dispozici mocní VIP Lordi, které jste mohli vyzvat k duelu, souboji dle pravidel tým vs tým nebo rovnou poměřit síly svých vojsk hrou balík proti balíku. Když Lorda porazili, získali extra porci bodů do shopu odměn, 400 za duel, 600 za souboj týmů či za souboj balíků. Celkem tak mohli nahrát až 1 600 bodů, které si odnesli ve formě stíracích šeků s kódem (uplatnitelným v shopu odměn).

Odměny:

Kromě hlavních cen pro vítězné hráče turnaje čekala na každého uvítací odměna!
Už jen za účast získali hráči 300 bodů do shopu odměn.

Další odměny čekaly dle váhy nejhodnotnějšího náramku:
- držitel žlutého náramku získal kartu hrdiny a kartu zbraně z nové edice Canbalandia
- držitel modrého náramku získal Booster z nové edice Canbalandia
- držitel červeného náramku získal Starter z nové edice Canbalandia
- držitel černozlatého náramku získal Starter+Booster z nové edice Canbalandia

Tedy i bez umístění se v turnaji si hráči odnesli něco z očekáváné Canbalandie a vybojovat si mohli až 1 900 bodů do shopu odměn! (300 za účast a 1 600 za výhry nad Lordy)