Vítej, udatný bojovníku! V sekci Moje panství na tebe čeká řada skvělých funkcí. Můžeš si zde založit svůj klan a vyzývat další klany na souboje, vypsat nový turnaj, nakupovat v shopu odměny a mnoho dalšího. Staň se členem hvězdného Scratch týmu a hledej hrdiny s odvážným srdcem!

A jaká cesta na tebe čeká?

Svoji cestu začínáš registrací v Moje panství jako Scratch Knight. Scratch Knighti se seznamují s hrou Scratch Wars, poznávají hrdiny, získávají první zbraně, zakládají s kamarády klany a pomalu pronikají do světa Scratch Wars. 

Když už budeš ve hře hodně zběhlý, můžeš si udělat test a stát se Scratch Masterem. Scratch Masteři mohou pořádat veřejné i neveřejné turnaje, získávat odměny a další výhody do hry. 

Když budeš neochvějně postupovat na cestě čelit temnotě, za svoje zásluhy můžeš být pasován na Scratch Lorda. Získáš tak možnost účastnit se všech akcí zdarma, přivydělávat si pár zlatých a v neposlední řadě si můžeš vybrat či vytvořit hrdinu s vlastním jménem.

Budeš-li jedním z nejlepších, můžeš dosáhnout až na úplný vrchol a stát se Scratch Leaderem. Scratch Leader vede celou armádů Scratch Lordů, je součástí týmu Scratch Wars a má možnost aktivně ovlivňovat vývoj hry.

Zaujaly tě tyto možnosti? Tak neváhej a vydej se na cestu! Těšíme se na tebe a doufáme v tvé schopnosti, učni dobra! Další podrobnosti o své roli nalezneš p příhlášení v sekci Moje panství. 

Scratch Master

Scratch Master již postoupil na své cestě stát se neporazitelným hrdinou dále. Odteď můžeš pořádat domácké turnaje nebo sdílet své osobní URL na sociálních sítích s kamarády a získávat tak body do shopu, kde se ti otevřel mnohem větší svět odměn. Můžeš také založit svůj klan, přidat se do klanů jiných hráčů nebo se účastnit turnajů a setkání Scratch Wars.

Jak mohu levelovat na další pozici a co mě na ní čeká?