Pokud chceš spravovat svoje panství, nejdříve se prosím přihlaš nebo zaregistruj!

POZOR! Na web a do aplikace se registrujete zvlášť, databáze nejsou z důvodu většího zabezpečení propojené.

 

Vítej, udatný bojovníku! V této na tebe čeká řada skvělých funkcí. Můžeš si zde založit svůj klan a vyzývat další klany na souboje, vypsat nový turnaj, nakupovat v shopu odměny a mnoho dalšího. Zaregistruj se a buduj svoje panství!

 

Jaká cesta na tebe čeká?

Svoji cestu začínáš registrací v sekci Hráči a odměny jako Scratch Knight. Scratch Knighti se seznamují s hrou Scratch Wars, poznávají hrdiny, získávají první zbraně, zakládají s kamarády klany a pomalu pronikají do světa Scratch Wars. 

Když už budeš ve hře hodně zběhlý, můžeš si udělat test a stát se Scratch Masterem. Scratch Masteři mohou pořádat veřejné i neveřejné turnaje, získávat odměny a další výhody do hry. Dalším způsobem, jak se stát Scratch Masterem, je porazit Scratch Lorda v souboji na akci Setkání se Scratch Lordem.

Když budeš neochvějně postupovat na cestě čelit temnotě, za svoje zásluhy můžeš být pasován na Scratch Lorda. Získáš tak možnost účastnit se všech akcí zdarma, otevírat cestu za dobrodružstvím nové generaci Scratch Masterů a v neposlední řadě si můžeš vybrat či vytvořit hrdinu s vlastním jménem.

Budeš-li jedním z nejlepších, můžeš dosáhnout až na úplný vrchol a stát se Scratch Leaderem. Scratch Leader vede celou armádu Scratch Lordů, je součástí týmu Scratch Wars a má možnost aktivně ovlivňovat vývoj hry.

Zaujaly tě tyto možnosti? Tak neváhej a vydej se na cestu! Těšíme se na tebe a doufáme v tvé schopnosti, učni dobra! Další podrobnosti o své roli nalezneš po příhlášení do sekce. POZOR! Na web a do aplikace se registrujete zvlášť, databáze nejsou z důvodu většího zabezpečení propojené.

Tlačítka v klientské sekci

Detailní popis turnajů Scratch Wars