22. 10. 2017 - Praha Turnaj Scratch Ligy

ZAHRAJ SI S OSTATNÍMI HRÁČI A STAŇ SE CHAMPIONEM SCRATCH WARS!

 

Hoj chrabrý rytíři Overcorneru! Nadešel čas změřit síly s ostatními na nejslavnějších turnajích Overcorneru.

Proč nazýváme turnaje Ligou? Protože vítěz a také druhý v pořadí z každého oficiálního turnaje dostane pozvánku na VIP turnaj, který se bude konat před Vánoci 2017 a bude o opravdu hodnotné ceny.

Kromě toho, hráči, kteří se umístí na prvních 3 místech v turnaji, obdrží unikátní náramek Šampióna, který samozřejmě může nosit jen šampión (všechny ostatní z něj bolí ruka). Náramky jsou 4 barev, podobně jako pásky v bojových sportech. Když se poprvé umístíte na 1-3. místě, získáte žlutý náramek. Když se probojujete mezi 3 nejlepší a budete mít na ruce žlutý náramek, získáte modrý, umístíte-li se s modrým, dostanete červený a za další umístění nejcennější černozlatý. Nic lepšího už není! Víte co má udělat hráč Scratch Wars, když potká někoho s černozlatým náramkem? Ne, krást se nemá! Má se uklonit a projevit úctu slavnému bojovníkovi! 

 

Kde, kdy a jak?

Turnaje se budou postupně pořádat po celé České republice. Nebojte, nebudeme bodovat účast a ani pořadí, takže je nemusíte všechny objet, abyste se umístili v žebříčku. Budeme vést orientační statistiku vítězů a také statistiku průměrného score. Ukážeme Vám vítězné sestavy hrdinů a zbraní z turnajů a stačí, když se v kterémkoliv z nich umístíte na 1. či 2. místě a dostanete pozvánku do toho nejslavnějšího - závěrečného.

Systém turnaje vždy bude záležet na počtu zúčastněných hráčů a pořadatelích. Může se hrát tabulka, kde hrají hráči každý s každým a nejlepší 2 z každé tabulky postupují do vyřazovacích bojů. V případě většího počtu účastníků se hráči rozlosují a bude se hrát rovnou vyřazovací část tzv. pavouk.

 

 

Přehled o chystaných turnajích naleznete zde nebo na našem facebooku (facebook.com/scratchwars). U každého turnaje bude poznámka, jakým způsobem se bude hrát. Můžete narazit na turnaje těchto typů.

  • Duel - hraje se podle pravidel klasického duelu a pro turnaj musíte mít 1 hrdinu a k němu minimálně 1 a maximálně 5 zbraní.

  • Draft - musíte mít alespoň 1 nesetřeného hrdinu a 5 nesetřených zbraní. Obvykle se nakupují těsně před turnajem, aby podmínky byly opravdu vyrovnané. Po zahájení turnaje mají hráči 5 minut na to, aby své karty setřeli a vyměnili se spoluhráči tak, aby si vytvořili co nejsilnější kombinaci hrdiny a zbraní. Poté se hraje turnaj již klasicky podle pravidel duelu.

  • Balíček - hraje se podle pravidel “balíček” vs “balíček”. Abyste se mohli zúčastnit tohoto turnaje, musíte mít alespoň 20 hrdinů a 20 zbraní.

 Zde je přehled cen v závěrečném VIP turnaji, kam se můžete kvalifikovat umístěním na 1. či 2. místě v kterémkoliv oficiálním turnaji:

 

1. místo: Cenu v hodnotě 10 000 Kč + hrdina s vlastním jménem + překvapení
2. místo: vlastní zbraň s vlastním názvem, 1x Starter s věnováním, 10 karet hrdiny, 10 karet zbraně + překvapení
3. místo: 1 Starter s věnováním, 5 karet hrdinů, 5 karet zbraní, + překvapení
4. místo: 3x Starter Lite, 3 karty zbraně, 3 karty hrdinů, + překvapení
5. místo: 1x Starter Lite, 3 karty zbraní, 3 karty hrdinů, + překvapení

(Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám email na info@notre-game.com)

Přejít na turnaje