Mezi palcem a ukazováčkem držíš moc nad svým osudem. Vezmi stírátko, setři karty a vysvoboď zakleté válečníky planety Overcorner. Kdo nechce opět znehybnět, musí stále znovu prověřovat svou odvahu v hrdinských činech. Největší šanci vyzvat soupeře najdeš na centrálním ostrově Middlemyst. S každým poraženým hrdinou kletba slábne, až jednoho dne ztratí svou moc úplně. No a kdo by se nechtěl zachránit a při tom ukořistit nějaký ten poklad a nehynoucí slávu?

Legenda o vzniku hrdinů Scratch Wars

Vypráví se, že vesmírný démon Pelicamort, který od počátku věků křižuje vesmírem, jednoho dne sezobal na jedné dávno zapomenuté planetě sochy slavných hrdinů zdobících nejsvětější chrám Monolymp. Když Pelicamort proplouval s kamennými hrdiny v zobáku hvězdnou prázdnotou, znenadání narazil do planety schované za rohem Slunce. Všechny sochy se mu ze zobáku vysypaly a dopadly na zem. Tady za rohem slunce největší hrdinové vesmíru ožili.

Probuzení bojovníci chtěli nebezpečné nestvůře uniknout a na Overcorneru se ukryli. Marné pátrání Pelicamorta rozzuřilo, začal proto mezi obyvateli planety rozsévat smrt a zkázu. Legendární hrdinové se v této situaci zachovali jako srabi a bezbranným domorodcům na pomoc nepřispěchali. Domorodci se srdnatě bránili a nakonec se jim s vypětím posledních sil podařilo Pelicamorta odehnat. Bylo jim ale nad slunce jasné, že se jednoho dne vrátí a bude se chtít pomstít. Když se z doutnajících trosek začali trousit ukrytí bojovníci, vyslechli si od domorodců strašlivou kletbu. Pokud nechtějí znovu znehybnět, musejí se pouštět do nových a nových soubojů a dobrodružství a prokazovat tak svou odvahu. Jak jejich chrabrost a schopnosti porostou, kletba bude ztrácet svou moc. Až se jednou Pelicamort vrátí, budou připraveni planetu hájit a splatit svůj dluh.

Middlemyst

Z malých ostrovů obydlených rozmanitými národy, neustále proudí hrdinové a dobrodruzi na velký centrální ostrov “Middlemyst”. Na neprobádané pevnině plné mytických bytostí hledají poklady, slávu a hlavně věčné osvobození. Middlemyst se stává mezinárodním bitevním polem, kde se hrdinové střetávají v nekonečných soubojích. Někteří bojují osaměle, jiní se sdružují ve skupinách a zocelují se v klanových společenstvích. Až se jednoho dne na planetu vrátí vesmírný démon Pelicamort, spojí současní nepřátelé síly a budou mu čelit jako jediná armáda.

Níže pohlédni na mapu Overcornu. Chceš-li se dozvědět více o jednotlivých ostrovech, klikni na ně na mapě!


 

Příběh - mapa