Mezi palcem a ukazováčkem držíš moc nad svým osudem. Vezmi stírátko, setři karty a vysvoboď zakleté válečníky planety Overcorner. Kdo nechce opět znehybnět, musí stále znovu prověřovat svou odvahu v hrdinských činech. Největší šanci vyzvat soupeře najdeš na centrálním ostrově Middlemyst. S každým poraženým hrdinou kletba slábne, až jednoho dne ztratí svou moc úplně. No a kdo by se nechtěl zachránit a při tom ukořistit nějaký ten poklad a nehynoucí slávu?

Legenda o vzniku hrdinů Scratch Wars

Vypráví se, že vesmírný démon Pelicamort, který od počátku věků křižuje vesmírem, jednoho dne sezobal na jedné dávno zapomenuté planetě sochy slavných hrdinů zdobících nejsvětější chrám Monolymp. Když Pelicamort proplouval s kamennými hrdiny v zobáku hvězdnou prázdnotou, znenadání narazil do planety schované za rohem Slunce. Všechny sochy se mu ze zobáku vysypaly a dopadly na zem. Tady za rohem slunce největší hrdinové vesmíru ožili.

Probuzení bojovníci chtěli nebezpečné nestvůře uniknout a na Overcorneru se ukryli. Marné pátrání Pelicamorta rozzuřilo, začal proto mezi obyvateli planety rozsévat smrt a zkázu. Legendární hrdinové se v této situaci zachovali jako srabi a bezbranným domorodcům na pomoc nepřispěchali. Domorodci se srdnatě bránili a nakonec se jim s vypětím posledních sil podařilo Pelicamorta odehnat. Bylo jim ale nad slunce jasné, že se jednoho dne vrátí a bude se chtít pomstít. Když se z doutnajících trosek začali trousit ukrytí bojovníci, vyslechli si od domorodců strašlivou kletbu. Pokud nechtějí znovu znehybnět, musejí se pouštět do nových a nových soubojů a dobrodružství a prokazovat tak svou odvahu. Jak jejich chrabrost a schopnosti porostou, kletba bude ztrácet svou moc. Až se jednou Pelicamort vrátí, budou připraveni planetu hájit a splatit svůj dluh.

Middlemyst

Z malých ostrovů obydlených rozmanitými národy, neustále proudí hrdinové a dobrodruzi na velký centrální ostrov “Midlemyst”. Na neprobádaném ostrově plném mytických bytostí hledají slávu, peníze, moc a dobrodružství. Často skončí ve službách mocných lordů, kteří se zde snaží vytvořit nová království. Vy také sloužíte jednomu z králů. Jste velitel posádky v malé pevnosti a bráníte hranice křehké říše. Jednou shromáždíte a vycvičíte neporazitelnou armádu hrdinů, pomůžete svému vladaři podrobit zbytek světadílu a až se Váš pán odebere na věčnost, konečně v tomto světe nastolíte klid a pořádek.

Níže pohlédni na mapu Overcornu. Chceš-li se dozvědět více o jednotlivých ostrovech, klikni na ně na mapě!

 

Overcorner