Pokud chceš spravovat svoje panství, nejdříve se prosím přihlaš nebo zaregistruj!

Vítej, udatný bojovníku! V sekci Moje panství na tebe čeká řada skvělých funkcí. Můžeš si zde založit svůj klan a vyzývat další klany na souboje, vypsat nový turnaj, nakupovat v shopu odměny a mnoho dalšího. Zaregistruj se pomocí tlačítka níže a buduj svoje panství!

 

Tlačítka v klientské sekci

A jaká cesta na tebe čeká?

Svoji cestu začínáš registrací v Moje panství jako Scratch Knight. Scratch Knighti se seznamují s hrou Scratch Wars, poznávají hrdiny, získávají první zbraně, zakládají s kamarády klany a pomalu pronikají do světa Scratch Wars. 

Když už budeš ve hře hodně zběhlý, můžeš si udělat test a stát se Scratch Masterem. Scratch Masteři mohou pořádat veřejné i neveřejné turnaje, získávat odměny a další výhody do hry. Dalším způsobem, jak se stát Scratch Masterem, je porazit Scratch Lorda v souboji na akci Setkání se Scratch Lordem.

Když budeš neochvějně postupovat na cestě čelit temnotě, za svoje zásluhy můžeš být pasován na Scratch Lorda. Získáš tak možnost účastnit se všech akcí zdarma, otevírat cestu za dobrodružstvím nové generaci Scratch Masterů a v neposlední řadě si můžeš vybrat či vytvořit hrdinu s vlastním jménem.

Budeš-li jedním z nejlepších, můžeš dosáhnout až na úplný vrchol a stát se Scratch Leaderem. Scratch Leader vede celou armádu Scratch Lordů, je součástí týmu Scratch Wars a má možnost aktivně ovlivňovat vývoj hry.

Zaujaly tě tyto možnosti? Tak neváhej a vydej se na cestu! Těšíme se na tebe a doufáme v tvé schopnosti, učni dobra! Další podrobnosti o své roli nalezneš po příhlášení v sekci Moje panství. 

Detailní popis turnajů Scratch Wars

POZOR! Na web a do aplikace se registrujete zvlášť, databáze nejsou z důvodu většího zabezpečení propojené.