Udatný bojovníku, chceš nakupovat v shopu odměn, ale nemáš dostatek bodů? Nezoufej! Získat je můžeš snadno jedním z následujících způsobů:

  • pořádáním turnajů a dalších akcí - ať už pořádáte malý turnaj s kamarády nebo jste Overgamer a vypravujete na cestu nové bojovníky, za to vše můžete dostat body. Je to zároveň nejrychlejší způsob, jak si našetřit na vysněnou odměnu! V budoucnu si budete moci jako Lordi navíc vydělat pár bodů i pořádáním Prezentací hry a dalšími akcemi.
  • vyhráváním turnajů a setkání s Overgamerem - nemáte úplně organizačního ducha, ale vynahrazujete si to skillem a soutěživostí? Pak můžete vymetat turnaje či setkání s Overgamerem a získávát jako odměny kromě jiného právě body do shopu.
  • úspěšným klanováním - založ si klan, sežeň k sobě druhy a vyzývejte další klany k soubojům! Pokud se umístíte na prvních příčkách v klanovém žebříčku, každý z členů klanu získá jako odměnu body do shopu.
  • sbíráním ikonek a QR kódů z karet zbraní - na spodu karet zbraní naleznete penízky, které v sobě ukrývají odměny - ať už se jedná o QR kód či ikonku (ty naleznete v nové edici Canbalandie), když nasbíráte dostatečný počet těchto prvků a zašlete nám je, získáte za ně body na nákup odměn v shopu. 
  • sdílením odkazu se svými kamarády - pod tlačítkem Pozvi kámoše se ukrývá jedinečný URL odkaz, který můžeš posílat svým kamarádům, kteří ještě nejsou registrovaní na webu Scratch Wars. Pokud se někdo z těchto kamarádů přes tento odkaz zaregistruje, na účet se ti připíšou body a ty si za ně můžeš koupit kýžené odměny.