Velkolepou a tradičně nejúspěšnější akci s youtubery, Utubering 2017, dobývali naši Scratch Lordi zábavnou hrou! Dne 29.4.2017 Prahu a hned o týden později, 6.5.2017, Brno.

O tom, že měli Scratch Lordi co na práci, svědčí i fakt, že obě akce navštívilo dohromady přes 18 000 návštěvníků! Ti všichni mohli narazit na stánek Scratch Wars rovnou u stánku Jirky Krále, který jako patron hry podněcoval své fanoušky ke hraní. "Atmosféra tady je neuvěřitelná, hráči se neustále vrací! Chtělo by to příště do baťohu přibalit přenosné WC..." Povzdech si s radostným úsměvem Scratch Lord Radek.

A je to tak. Hru formou DUELU si přišli zahrát jak ostřílení hráči tak i naprostí nováčci, kterým Scratch Lordi půjčovali karty a pomáhali jim si hru perfektně osvojit. "No, za celé dvě akce si myslím, že nás pět Scratch Lordů vyzvalo ke hře něco přes 300 hráčů!" Zazubil se z pod helmy brněnský Scratch Lord, mazaný Finn Wolf.

Na akci hráči dostávali vzácné odměny, kartičky hrdinů a zbraní zdarma, či dárkový leták plný tipů pro začátečníky.

Děkujeme organizátorům, Jirkovi Královi za podporu a všem fanouškům, kteří nás navštívili! Vážíme si vašeho elánu a rozhodně budeme nadále navštěvovat podobné akce. :)

Pokud o nás máte zájem na své akci či pokud nás toužíte na některé akci potkat, napište nám prosím na tom@notre-game.com

Děkujeme!