Na soutoku řek Odry, Opavy, Ostravice a Lučiny se pyšní království ostravské! A tam zamířila i naše scratch výprava.

A to rovnou dvěma premiérovými akcemi. Oficiální turnaj Scratch LIGY se odehrál 12.4.2017 v prostorách Black Lotus pod vedením Daniela Dubského. Hráčů přišlo požehnaně a každý si hru naplno vychutnal. Sám organizátor tento druh akce nepořádl poprvé, již v minulosti zrealizoval několik neoficiálních turnajů. Jak sám Daniel říká: "Nadále chci v organizaci LIGY pro Ostravu pokračovat. Baví mě to!"

Druhou premiérovou akci mohli fanoušci Scratch Wars navštívit v obchodním centru NOVÁ KAROLINA, v hračkářství HM Studio. Zde, od 14:00 - 18:00, bylo možné zastihnout ostravského Scratch Lorda! O tom, že Ostrava přijala Scratch Wars s otevřenou náručí, svědčí i fakt, že na Scratch Lorda vznikla v obchodním centru fronta čítající až 50 zájemců!

Počet překvapil i samotného autora hry, Jiřího Mikoláše, který se společně s týmem rozhodl ostravské království posílit dalšími Scratch Lordy. A tak dopřát hráčům větší pohodlí při hraní a zároveń větší zážitek ze Scratch Wars.

Děkujeme všem fanouškům za podporu! Vážíme si jí a rozhodně se chystáme pokračovat v organizování akcí po celé České republice!

Pokud máte zájem stát se naším novým Scratch Lordem ve vašem městě, spojte se s naším marketing kapitánem Tomášem Lukavcem, a to na tom@notre-game.com . :)